שאלות נפוצות2018-03-22T15:01:06+02:00

מרגישים טוב
שאלות נפוצות

מטפלים מוסמכים בעלות בת השגה

קיבעו פגישה עכשיו

מתעניינים בטיפול בחרדה או דיכאון או במצבים דומים להם? מה זה בעצם שירות מרגישים טוב? רוצים להבין יותר מה מהות הטיפול אותו ניתן לתאם באמצעות מרגישים טוב? האם אתם מתאימים לטיפול קוגניטיבי התנהגותי LI CBT? כאן תקבלו תשובות לשאלות.

שאלות נפוצות לגבי שירות מרגישים טוב

לתשובות הקישו על כותרת השאלה

איך אפשר לתאם טיפול?2017-09-18T21:31:46+03:00

בכדי לתאם טיפול, אנא מלאו את טופס "צור קשר לתיאום טיפול במחיר חברתי" ושלח. נציגנו יחזור אליך בהקדם לבדיקת התאמתך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי LI CBT ותיאום הטיפול.

קיבעו פגישה עכשיו

מהו שירות מרגישים טוב?2017-09-18T21:16:06+03:00

מרגישים טוב הוא שירות חברתי מוזל הפועל בהשראת המודל הבריטי לשיפור הנגישות לטיפול פסיכולוגי (IAPT) ומפנה את הזקוקים לטיפול במצבי חרדה, פאניקה, דיכאון, חוסר ביטחון עצמי, דימוי עצמי נמוך, תקיעות, דחיינות ומצבי משבר אל מטפלי LI CBT מוסמכים אשר הוכשרו במיוחד לטיפול במצבים אלו וכחלק מראייתם החברתית מקדישים מזמנם לטובת טיפולים נגישים, זמינים ובמחיר מוזל.

קיבעו פגישה עכשיו
מדוע יש צורך בשירות מרגישים טוב בישראל?2017-09-18T21:16:15+03:00

כיום אלו שאין ידם מסיגה נאלצים להמתין זמן רב לטיפול במצוקותיהם המכבידות עבור השירות הציבורי בקופות החולים, וגם אז הם יהיו מוגבלים בכמות הסיוע שיוכלו לקבל. ואילו בעלי היכולת ימצאו מטפל מהשורה הראשונה אף באותו יום שיפנו לעזרתו.

כך נוצרת בישראל בפועל מערכת דו-שיכבתית של נגישות וזמינות לטיפולים מערכת זו יוצרת אפליה בפועל כל בסיס כלכלי, בין מערכת טיפולים המיועדים לשיכבה הכלכלית הנמוכה יותר כזו המתקיימת על בסיס רשימות המתנה ארוכות ומאפשרת קבלת מספר טיפולים מוגבל, לבין מערכת איכותית, יוקרתית וזמינה מיידית לבעלי הממון.

מצב דומה לזה התקיים בבריטניה עד לתקופה האחרונה וכתוצאה מכך יזמה הממשלה הבריטית מהלך הכשרת מטפלי LI CBT אשר יועד לשיפור הנגישות לטיפול פסיכולוגי (IAPT) לשכבות אוכלוסיה רחבות.

קיבעו פגישה עכשיו

באילו נושאים מטפלים המטפלים של מרגישים טוב?2017-09-18T21:02:08+03:00

המטפלים שעובדים עם מרגישים טוב הם מטפלים קוגניטיבים התנהגותיים LI CBT אשר התמקדו בהכשרתם בטיפול במצבי חרדה, דיכאון, פוביה, פאניקה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, דחיינות, מצבי משבר ותקיעות. (להרחבה הקליקו על הנושא הרצוי בצד שמאל)

קיבעו פגישה עכשיו
מי הם המטפלים העובדים עם מרגישים טוב?2017-09-18T20:55:27+03:00

המטפלים כולם מטפלים קוגניטיביים התנהגותיים LI CBT, מוסמכים וחברים באגודה מקצועית המפקחת על איכותם ורמתם. כמטפלים קוגניטיבים התנהגותיים LI CBT התמקדו בהכשרתם בטיפול במצבי חרדה, דיכאון, פוביה, פאניקה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, דחיינות, מצבי משבר ותקיעות.

המטפלים נרתמו למטרה חשובה של צימצום האפליה והפער הגדול בארץ בגישה לטיפולים נפשיים ומקדישים חלק מזמנם למתן טיפולים במחיר חברתי מוזל והוגן כדי להנגישו לשכבות רחבות בציבור.

קיבעו פגישה עכשיו

מהם יתרונות הטיפול דרך מרגישים טוב?2017-09-18T21:16:28+03:00

עכשיו גם אתם יכולים לקבל טיפול קוגניטיבי התנהגותי LI CBT, ללא התפשרות על איכותו ומקצועיותו של המטפל וזאת בעלויות נמוכות בהרבה מהנדרש בשוק הטיפולים הפרטיים. ההפרש בין עלויות אלו עשוי להתבטא בחיסכון מצטבר של עד אלפי שקלים לאורך הטיפול.

 • טיפול על ידי מטפל מוסמך
 • טיפולים מבוססי ראיות ברוח המלצות המכון הלאומי הבריטי למצוינות קלינית (NICE)
 • פיקוח תדיר ממוקד תוצאות התומך במטפלים כדי להבטיח טיפול איכותי
 • עלות טיפול ברת השגה
 • חיסכון מצטבר של עד אלפי שקלים
קיבעו פגישה עכשיו
מי זכאי להנות משרות מרגישים טוב?2017-09-18T21:16:36+03:00

כולם, היוזמה לשירות אמנם נועדה לתת פיתרון זמין למתקשים לשלם, אך בכדי למנוע את תיוג המטופלים שלנו, אין אנו שואלים לגבי מצבו הכלכלי של המתעניין. כל מי שמעוניין בשירות זכאי לקבלו.

קיבעו פגישה עכשיו
איך אדע אם הטיפול עובד?2017-09-18T20:43:26+03:00

פעמים רבות יכול המטופל לחוש הקלה במצבו כבר לאחר מספר שבועות. הקלה כזו תלוייה במידת שיתוף הפעולה של המטופל, מוחייבותו לטיפול וביצוע המשימות שיתבקש לעשות בין הפגישות.

קיבעו פגישה עכשיו
מה משך הטיפול?2017-09-18T20:42:01+03:00

משך הטיפול משתנה ממטופל למטופל, בהתאם לחומרת הבעיה איתה הוא מתמודד, רמת שיתוף הפעולה והמחוייבות שלו לטיפול. המטופל יכול במקרים מסויימים להרגיש שיפר משמעותי כבר אחרי 6-8 פגישות, במיוחד כאשר מדובר בפוביות ספציפיות (פחד ממוקד כמו פחד מנחשים או חרקים) אך באופן כללי כאשר מדובר בחרדה משך הטיפול יהיה ארוך יותר, בהתאם. ממוצע משך הטיפולים טיפולים נע בין 12 ל 20 פגישות, אך כאמור אורך הטיפול יכול להיות קצר או ארוך יותר.

קיבעו פגישה עכשיו
מה נדרש בטיפול מעבר לפגישות?2017-09-18T20:49:59+03:00

הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי הוא טיפול בו המטופל מעורב באופן פעיל והוא שותף מלא בתהליך. בפגישות מקבל המטופל משימות בדומה לשעורי בית ועלי לבצע אותן. פעולות אלו יכולות להיות החל ממעקב עחרי אירועים בחיי היומיום שלו ועד ביצוע פעולות יזומות שונות בהתאם לצורך.
באמצעות התירגול והמידע הנצבר ממשימות אלו רוכש המטופל מיומנויות שונות הנדרשות לשם שינוי מצבו. מיומנויות אלו ילוו אותו לכל חייו, ייסיעו לו במישורי חיים שונים ואף יפחיתו את אפשרויות נסיגה במצב לאחר תום הטיפול.

קיבעו פגישה עכשיו
האם אפשר להמשיך לקחת תרופות שקיבלתי מרופא יחד עם טיפול קוגניטיבי התנהגותי?2017-09-18T21:08:42+03:00

הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי יכול להערך במידת הצורך בשילוב של טיפול תרופתי אשר ניתן במקביל על ידי רופא. הטיפול אינו מחייב את הפסקת התרופות ולאחר מספר פגישות ניתן לעשות הערכה מחודשת אם קיים עדיין צורך להמשיך ליטול אותן.

מחקרים שנערכו בבריטניה מצאו כי לאורך זמן הטיפולים הקוגניטיביים התנהגותיים (עם וללא תרופות) הניבו תוצאות טובות יותר מטיפולים תרופתיים בלבד.

קיבעו פגישה עכשיו

נושאי הטיפול של מרגישים טוב

הקישו על נושא הטיפול להרחבה

חרדה2017-09-19T10:41:19+03:00

חרדה

ישנם סוגי חרדה רבים, חרדה חברתית, חרדת בריאות, חרדת ביצוע, חרדה מוכללת ועוד. מקובל לחשוב כי קרוב ל30% מאוכלוסיית הבוגרים סובל מחרדה בשלב מסויים, אך בשל נסיבות כלכליות ואחרות רובם לא מגיעים לטיפול. חרדה, מתח ולחץ הנמשכים לאורך זמן עלולים להביא למצב דיכאון.
עכשיו יש לך הזדמנות להפסיק את מעגל החרדה שלך בעזרת מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מוסמך, במחיר חברתי.

קיבעו פגישה עכשיו
דיכאון2017-09-18T20:17:45+03:00

דיכאון

דיכאון אינו סימן לחולשה אלא סימן להיותך אנושי. בין 5% ל 10% מהאוכלוסיה סובל מדיכאון, ונחשב כגורם המגביל ביותר את הסובל ממנו בתיפקודו וכסיכון בריאותי משמעותי ביותר עד כדי סיכון חיים. לרוב דיכאון יהיה גם מלווה בחרדה ובחוסר מוטיבציה.
עכשיו יש לך הזדמנות להפסיק את מעגל הדיכאון שלך בעזרת מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מוסמך, במחיר חברתי


קיבעו פגישה עכשיו

פוביה (בעת)2017-09-18T20:28:37+03:00

פוביה (בעת)

פוביה היא מצב נפשי של פחד מופרז שאינו עומד בקנה אחד עם רמת הסיכון האמיתית של המצב. פוביות ידועות הינם פחד מג'וקים, עכבישים, חרדת נהיגה, חרדת טיסות, פחד ממקומות סגורים וכו'. הפוביה עלולה להוביל להתנהגות המנעותית לא רציונאלית, למרר ולשבש את חיי הסובל ממנה.
עכשיו יש לך הזדמנות להפסיק את הפחד המגביל הזה שלך בעזרת מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מוסמך, במחיר חברתי


קיבעו פגישה עכשיו

פאניקה2017-09-18T20:29:37+03:00

פאניקה

התקפי חרדה עוצמתיים במיוחד המתרחשים באופן פתאומי ומבהיל עד מוות. הפאניקה מתאפיינת לרוב בתופעות פיזיות קשות כתחושת מחנק, דופק גבוה, דפיקות לב, בחילות וסחרחורות, כאב בחזה או בבטן, הזעה, רעד, נימול, פחד ממוות פחד משיגעון ועוד. לעיתים הפחד מפני הפאניקה עצמה גובר כל כך עד שהוא עצמו מגביל את הסובל ממנו אל ביתו.
עכשיו יש לך הזדמנות להפסיק את הפחד המגביל הזה שלך בעזרת מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מוסמך, במחיר חברתי הוגן.


קיבעו פגישה עכשיו

דימוי עצמי נמוך2017-09-18T20:30:32+03:00

דימוי עצמי נמוך

אדם עם דימוי עצמי נמוך מרגיש חסר ערך, לא ראוי, לא מסוגל, וחסר יכולת. למעשה, מכיוון שהאדם עם הערכה עצמית נמוכה מרגיש כל כך רע עם עצמו, רגשות אלה עלולים בפועל לגרור אותו למעגל קסמים של חוסר ביטחון עצמי, חוסר מיומנויות חברתיות, חרדה, דיכאון ונסיגה חברתית, התפתחותית וכלכלית.
אם אתם סובלים מדימוי עצמי נמוך או חוסר ערך עצמי, עכשיו יש לך הזדמנות להפסיק את מעגל הקסמים המגביל הזה שלך בעזרת מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מוסמך, במחיר חברתי הוגן.


קיבעו פגישה עכשיו

חוסר ביטחון עצמי2017-09-18T20:32:27+03:00

חוסר ביטחון עצמי

חוסר ביטחון עצמי הוא התחושה או האמונה שאיננו יכולים לסמוך על היכולות שלנו או על הנסיבות בהן אנו נמצאים. חוסר הביטחון העצמי יכול להתבטא בחוסר אמונה כי אנו מסוגלים לפעול בדרך הנכונה או האפקטיבית. חוסר ביטחון עצמי מונע מאיתנו לממש את עצמנו בתחומים שונים, חברתיים, כלכליים והתפתחותיים ועלול לגרום לתחושת תסכול ודיכאון.
עכשיו יש לך הזדמנות להפסיק את מעגל הקסמים המגביל הזה שלך של חוסר ביטחון עצמי, בעזרת מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מוסמך, במחיר חברתי.


קיבעו פגישה עכשיו

דחיינות2017-09-18T20:33:09+03:00

דחיינות

כשנמנעים באופן כרוני קבוע מביצוע משימות קשות, חשובות או מאתגרות בתירוצים שונים, מחפשים עיסוק חלופי מעניין יותר, כי "לא בא לי עכשיו" או כי "אני אוכל לעשות את זה מחר או בשבוע הבא" מדובר בדחיינות.
דחיינות היא גם תכונתם הידועה של הפרפקציוניסטים, המעדיפים לא לסיים לעולם עבודה בתירוץ כי אינה מושלמת.
עכשיו יש לכם הזדמנות להפסיק את דחיית הדברים ולהתחיל לחתור למימוש מטרותכם בעזרת מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מוסמך, במחיר חברתי הוגן.


קיבעו פגישה עכשיו

מצבי משבר2017-09-18T20:33:46+03:00

מצבי משבר

כאשר אנו חווים אירועים קשים או שינויים פיתאומיים, אנו עלולים להיות מוצפים מהם ולהרגיש חוסר אונים או עצב רב. במקרים רבים אין לנו את הכלים והיכולות להתמודד עם מצבי משבר אלו בכוחות עצמנו וחשים מצב הולך וגובר של חרדה ומוראל ירוד. מצבי משבר נגרמים בסיבות שונות, אובדן יקר לנו, פיטורים מעבודה, מעבר מגורים, גירושים, מחלה ורבים נוספים.
עכשיו יש לכם הזדמנות להעזר במטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מוסמך, כדי להיחלץ מהמצוקות הנפשיות של מצב המשבר ומהשלכותיהן וזאת במחיר חברתי הוגן.


קיבעו פגישה עכשיו

תקיעות2017-09-18T20:34:31+03:00

תקיעות

כשאנו מרגישים תקועים בחיים, כאילו שקועים בבוץ או חגים במעגל, מפוספסים או חסרי ערך, מפוחדים, מבולבלים וחסרי יכולת קבלת החלטה. רוצים לעשות משהו, אבל לא יודעים מה או איך לעשות את זה, או לא יכולים מסיבות שונות לעשות את זה, אנו נמצאים במצב תקיעות.
תקיעות כזו בחיים עלולה להתפתח במהירות למצב חרדה, דיכאון ותסכול.
עכשיו יש לך הזדמנות לצאת ממעגל הקסמים המתסכל הזה שלך של חרדה, דכאון ודיכדוך, בעזרת מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מוסמך, במחיר חברתי הוגן.


קיבעו פגישה עכשיו

איך אנו שומרים על איכות הטיפול למרות המחיר הזול?

מרגישים טוב עובד על פי השראה מהמודל שאימצה ממשלת אנגליה לשיפור הנגישות לטיפול פסיכולוגי (IAPT) בהפרעות דיכאון וחרדה. המטפלים במודל האנגלי הוכשרו במיוחד עבור טיפולים מבוססי ראיות ברוח המלצות המכון הלאומי למצוינות קלינית (NICE) ובתמיכת האגודה הפסיכולוגית הבריטית (BPS). כיום למעלה מ 900,000 מטופלים נהנים מטיפול ממוקד זה מידי שנה ברחבי אנגליה ולאור הצלחת המודל צפוייה גדילה משמעותית בשנים הקרובות.

לאור ההצלחה האנגלית הוכשרו באופן מיוחד גם בארץ מטפלי LI CBT והם מדריכים, מכוונים ומלווים מטופלים רבים בטכניקות טיפול קוגניטיבי התנהגותי, בפגישות פנים אל פנים ובמסגרת המשימות ושיעורי הבית בין הפגישות.

המטפלים של מרגישים טוב

מטפלים מקצועיים, מוסמכים ואיכותים אשר נרתמו למטרה חשובה זו ומקדישים חלק מזמנם למתן טיפולים במחיר חברתי מוזל והוגן כדי להנגישו לשכבות רחבות בציבור.

בהשראת המודל האנגלי, המטפלים כולם מטפלים קוגניטיביים התנהגותיים LI CBT, מוסמכים וחברים באגודה מקצועית המפקחת על איכותם ורמתם.

מה היתרונות של מרגישים טוב עבורך

עכשיו גם אתם יכולים לקבל טיפול קוגניטיבי התנהגותי LI CBT, ללא התפשרות על איכותו ומקצועיותו של המטפל וזאת בעלויות נמוכות בהרבה מהנדרש בשוק הטיפולים הפרטיים. ההפרש בין עלויות אלו עשוי להתבטא בחיסכון מצטבר של עד אלפי שקלים לאורך הטיפול.

יתרונות הטיפול אצל מטפלי מרגישים טוב:

 • טיפול על ידי מטפל מוסמך
 • טיפולים מבוססי ראיות בהשראה מהמלצות המכון הלאומי הבריטי למצוינות קלינית (NICE)
 • פיקוח תדיר ממוקד תוצאות התומך במטפלים כדי להבטיח טיפול איכותי
 • עלות טיפול ברת השגה
 • חיסכון מצטבר של עד אלפי שקלים

צור קשר לתיאום טיפול במחיר חברתי

מלא את פרטיך ונציג מרגישים טוב יחזור אליך לתיאום טיפול

  .
  שליחת הטופס מהווה הסכמה לתנאי שימוש של האתר

  עבור למעלה